Kovo 20 dieną minima PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

• Paskelbta: 2024-03-20
  • Kategorija: Renginiai

Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA. Šiai dienai paminėti buvo nufilmuotas ir sumontuotas šokis Žemei. Šokį sukūrė ir visus išmokė šokti choreografijos mokytojas Martynas Kazlauskis. Video filmą sumontavo 7b klasės mokinė Natalija Alminaitė. 1–4 klasių mokiniai paruošė piešinių stendą, 4G klasės mokinės antro aukšto koridorių papuošė origami paukščiais.

1–5 klasėms vyko ir integruota gamtos pamoka, į kurią sukvietė mokinės: Karina Skaraitė, Emilija Gedvilaitė, Amanda Alminaitė, Urtė Martišiūtė, Ieva Grikpėdytė. Visus susirinkusius į šią pamoką pasveikino gimnazijos direktorė Aušra Zebitienė ir mokytoja Rasa Bumblienė. Pamokos dalyviai pridėję ranką prie širdies prisiekė garsiai kartodami pasižadėjimus Žemei. Į viktorinos klausimus teisingai atsakę mokiniai buvo apdovanoti įvairiomis daržovių sėklomis. Pamokos pabaigoje prie gimnazijos mokiniai iškėlė Žemės vėliavą.

Šią dieną visi esame kviečiami būti Žemės globėjais ir atkreipti dėmesį, kaip elgiamasi su mūsų planeta.

Rasa Bumblienė, biologijos mokytoja