Išvyka į Šiaulius

• Paskelbta: 2024-05-14
  • Kategorija: Išvykos

Gegužės 10 d. Salantų gimnazijos mokytojai vyko į Šiaulius. Išvykos tikslas – tęstiniai TŪM I ilgalaikės programos „ Įtraukusis ugdymas kiekvieno mokinio sėkmei“ mokymai „Mokinių, turinčių elgesio ir emocijų sunkumų ir/ar sutrikimų ugdymas (pozityvaus elgesio konstravimas) bei vaikų individuali patirtis ir įtraukiojo ugdymo sistema Šiaulių Salduvės progimnazijoje“. Seminaro lektorės: dr. Renata Geležinienė, VU Šiaulių akademijos Edukologijos instituto Specialiosios pedagogikos ir logopedijos studijų programos docentė, specialioji pedagogė ekspertė, dr. Natalija Kaunickienė, Šiaulių Salduvės progimnazijos direktorė. Seminaro metu mokymų dalyviai sužinojo, kaip pamokų  ir ne pamokų metu kurti pozityvų  elgesį su mokiniais. Susipažino su pozityvaus elgesio konstravimo principais ir praktiniais darbo metodais. Sužinojo apie įtraukiojo ugdymo sistemą Šiaulių Salduvės progimnazijoje.

Logopedė Rasa Lukoševičienė