2G klasės integruota diena ,,Aš ir policija“

Kovo 15 dieną 2G klasės mokiniai dalyvavo integruotoje veikloje ,,Aš ir policija“ ir apsilankė Kretingos rajono policijos komisariate, kur susipažino su policininko darbu, veikla. Vėliau lankėsi Kretingos muziejuje. Kretingos viešojoje bibliotekoje kartu su kitomis Kretingos rajono mokyklomis dalyvavo Lietuvos policijos organizuotame moksleivių žinių konkurse „Aš ir policija“. Mūsų, Salantų gimnazijos, 2G klasės komanda AITVARAS (Tadas Žilinskis, Tautvydas Žilinskis, Vaiva Rudytė ir Ema Janušaitė) užėmė I vietą, o komanda NEREALIEJI (Paulius Dobrovolskis, Paulius Raveikis, Ernesta Latakaitė ir Vaiva Venckutė) užėmė III vietą.

Pirmos vietos laimėtojai gavo kvietimą dalyvauti konkurso ,,Aš ir policija“ II etape, kuris vyks Klaipėdoje. Ten kartu su kitomis Klaipėdos apskrities geriausiomis komandomis varžysis dėl patekimo į III etapą, kuris vyks Vilniuje. Sėkmės komandai AITVARAS.

2G klasės mokinė Ema Janušaitė